"ÖNCE KALİTE" prensibi ile hizmet veren firmamız, modern tesislerinde itina ile hazırlanan yöresel ürünleri sağlıklı ambalajlarda müşterilerine ulaştırmaktadır.

Malatya Kayısı, yeni nesil alışveriş alışkanlıklarını ve geleneksel üretimi başarıyla harmanlayarak zengin kuruyemiş ve kuru meyve çeşitlerini tüketicilerinin beğenisine sunan ülkemizin sektördeki önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Üretici seçiminde hassas, çevreye ve insana karşı son derece duyarlı, hammadde seçiminde ise insan sağlığını gözeten öncelikli yerli girdiler kullanarak ülke ekonomisine katkıda bulunan firmamız, gittikçe gelişen satış, pazarlama ve dağıtım ağı ile geleneksel lezzetlerini yerli ve yabancı tüketiciler ile buluşturmaya devam etmektedir. Hedefimiz, üstün kalite, lezzet ve doğallıktan ödün vermeyen üstün hizmet anlayışımızı nesiller boyunca kalıcı şekilde sürdürmektir.

Misyon

Bölgesel olarak geçmişten günümüze taşınmış lezzetlerin geleneksel üretim şekillerini bozmadan modern üretim teknikleri uygulayarak üretmek ve bu lezzetleri ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtarak bölgesel kalkınmaya katkı sağlamaktır.

Vizyon

Gıda güvenliğinin her geçen gün artarak önem kazandığı günümüz şartlarında her bireyin güvenli gıda tüketim hakkı olduğunu ve bunun üreticinin yasal, ahlaki ve dini sorumluluğunun bilinci içerisinde üretim yaparak kalite ve güvenden ödün vermeden sektöründe kendisini ispatlamış, ulusal ve uluslararası platformda marka değerine sahip her türlü yeniliğe, gelişime ve kendi sektöründeki rakipleri dahil her kesim ile işbirliğine açık büyük hedefleri olan bir firma olmaktır.