0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Snoc
Ürün Kodu: CLINT
Teslimat Süresi: En Geç 3 İş Gününde Kargoya Verilir
FİYAT SORUNUZ

Adet

Phone
facebook-white sharing button
instagram-white sharing button
twitter-white sharing button
pinterest-white sharing button
whatsapp-white sharing button

Clint Oturma Grubu, alüminyum ve sentetik rattan örgünün ahengi ile oluşmuş, natürel rengi ve özgün örgü tasarımı ile yaşam alanınızın yeni bir soluk katacak. Minimalist ölçüleri sayesinde dar alanların vazgeçilmez ürünü olan Clint Oturma Grubu, elektrostatik boyalı paslanmaz alüminyumu ve UV ışınlarından dayanıklı minderleri ile 4 mevsim hava şartlarına dayanıklıdır. Clint Oturma Grubu sanatsal tasarımı ile özel anlarınızda sizlere eşlik edecek.

Açıklama
Açıklama Oturma grubu bir adet ikili kanepe, iki adet tekli koltuk ve bir adet sehpadan oluşmaktadır. Dış mekana dayanıklı sentetik rattan ve alüminyumdan oluşmuştur. Sentetik rattan örgü, alüminyum çerçevelerin etrafına el ile örülmüştür. Sehpa üzerinde güvenlik amacı ile temperli cam kullanılmıştır. Minderde kullanılan kumaşlar su itme özelliğine sahiptir ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Minder kılıflarında bulunan fermuar sayesinde çıkarılabilir, gerekli durumlarda 40 derecede yıkanması tavsiye edilir. SNOC dış mekan mobilya örtüleri kullanılması önerilir. Oturum minderleri ürüne dahildir. Görseldeki dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Ürün Ölçüleri Clint Tekli Koltuk: 65 cm x 60 cm x 83 cm Clint İkili Kanepe: 115 cm x 60 cm x 83 cm Clint Sehpa: 90 cm x 50 cm x 43 cm Clint Bar Sandalyesi: 60 cm x 56 cm x 95 cm Clint  Sandalye: 47 cm X 60 cm x 90 cm
Bakım Alüminyum Ürünler: -Dış mekan kullanımı için uygundur. -Dökülebilecek sıvılar üzerinde bırakılmamalıdır. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Tozdan ve kirden arındırmak için yumuşak bir fırça kullanılması önerilir. -Yüzey temizliği kuru veya nemli yumuşak bir bez ile yapılmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir. Sentetik Rattan Ürünler: -Dış mekan kullanımına uygundur. -Kuruma süresini kısaltmak için ıslak minderler çıkarılmalı veya dik konumda tutulmalıdır. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Dış mekan kullanımına uygun kumaş, solmaya ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır. -Hafif bir deterjan ve su ile yalnızca lekeli bölgeler temizlenmelidir. -Tozdan ve kirden arındırmak için yumuşak bir fırça kullanılması önerilir. -Depolama sürecinde kumaş ve mobilya tamamen kuru olmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu
Etiketler: Clint Oturma Grubu