0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Snoc
Ürün Kodu: Raphael
Teslimat Süresi: En Geç 3 İş Gününde Kargoya Verilir
FİYAT SORUNUZ

Adet

Phone
facebook-white sharing button
instagram-white sharing button
twitter-white sharing button
pinterest-white sharing button
whatsapp-white sharing button

Raphael Oturma Grubu, alüminyum ve sentetik rattan örgünün uyumu ile oluşan, Fransız tasarım anlayışından ilham alan Raphael Oturma Grubu yaşam alanınızın atmosferini değiştirirken, TEAK sehpaları bu eşsiz tasarımın en şık tamamlayıcısı unsuru haline geliyor. UV ışınlarından etkilenmeyen konforlu minderleri ve korozyona karşı dayanıklı alüminyum çerçevesi ile dış mekanınızın en gözde ürünü olacak. Ergonomik ve 4 mevsime dayanıklı yapısı ile en değerli zamanlarınızda sizlere eşlik edecek. 

Açıklama
Açıklama Oturma grubu bir adet kanepe, iki adet koltuk, bir adet büyük boy sehpa ve bir adet orta boy sehpadan oluşmaktadır. El yapımıdır. Dış mekana dayanıklı TEAK ağacı sentetik rattan örgü ve alüminyumdan üretilmiştir. Sehpa uzun süreli ve profesyonel fırınlama, kurutma sistemleri ile dış mekan kullanımına uygundur. Forest Stewardship Council (FSC) sertifikalı TEAK ağacı kullanılmıştır. Sentetik rattan  alüminyum çerçeve etrafına el işçiliği ile örülmüştür. Alüminyum çerçeve paslanmaz ve dış mekan koşullarına dayanıklıdır. Minderde kullanılan kumaşlar su itme özelliğine sahiptir ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Minder kılıflarında bulunan fermuar sayesinde çıkarılabilir, gerekli durumlarda 40 derecede yıkanması tavsiye edilir. Snoc dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir. Oturum ve sırt minderleri ürüne dahildir. Görseldeki dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir. İthaldir.
Ürün Ölçüleri Raphael Kanepe: 190 cm x 80 cm x 81 cm Raphael Koltuk:  72 cm x 80 cm x 81 cm Raphael Büyük Boy Sehpa:  90 Ø cm x 45 cm Raphael Orta Boy Sehpa:  70 Ø cm x 38 cm
Bakım Alüminyum Ürünler: -Dış mekan kullanımı için uygundur. -Dökülebilecek sıvılar üzerinde bırakılmamalıdır. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Tozdan ve kirden arındırmak için yumuşak bir fırça kullanılması önerilir. -Yüzey temizliği kuru veya nemli yumuşak bir bez ile yapılmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir. Ahşap Ürünler: -Dış mekan kullanımına uygundur. -SNOC ahşap bakım ürünleri kullanılması önerilir. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Dış mekan kullanımına uygun kumaş, solmaya ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır. -Yüzey temizliği kuru veya nemli yumuşak bir bez ile yapılmalıdır. -Kış boyunca ve/veya kötü hava koşularında üzeri örtülmeli veya iç mekanda muhafaza edilmelidir. -Depolama sürecinde kumaş ve mobilya tamamen kuru olmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!