0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Snoc
Ürün Kodu: suki
Teslimat Süresi: En Geç 3 İş Gününde Kargoya Verilir
FİYAT SORUNUZ

Adet

Phone
facebook-white sharing button
instagram-white sharing button
twitter-white sharing button
pinterest-white sharing button
whatsapp-white sharing button

Suki berjer, alüminyum ve sentetik rattan örgünün harmanıyla oluşmuş, doğal görünümü ve karakteristik yapısı ile yaşam alanınıza estetik katarken, size ilham kaynağı olacak. Elektrostatik boyalı paslanmaz alüminyumu ile dört mevsim kullanıma uygun Suki berjer, yaz ve kış bahçenizdeki muhabbetlerinize eşlik edecek. 

Açıklama
Açıklama El yapımıdır. Dış mekana dayanıklı sentetik rattan ve alüminyumdan üretilmiştir. Toz boya kaplamalı alüminyum çerçeve kullanılmıştır. Alüminyum çerçeve paslanmaz ve dış mekan koşullarına dayanıklıdır. SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir. Görseldeki dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir. İthaldir.
Ürün Ölçüleri Suki Berjer: 61 cm x 85 cm x 80 cm
Bakım Alüminyum Ürünler: -Dış mekan kullanımı için uygundur. -Dökülebilecek sıvılar üzerinde bırakılmamalıdır. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Tozdan ve kirden arındırmak için yumuşak bir fırça kullanılması önerilir. -Yüzey temizliği kuru veya nemli yumuşak bir bez ile yapılmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir. Sentetik Rattan Ürünler: -Dış mekan kullanımına uygundur. -Kuruma süresini kısaltmak için ıslak minderler çıkarılmalı veya dik konumda tutulmalıdır. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Dış mekan kullanımına uygun kumaş, solmaya ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır. -Hafif bir deterjan ve su ile yalnızca lekeli bölgeler temizlenmelidir. -Tozdan ve kirden arındırmak için yumuşak bir fırça kullanılması önerilir. -Depolama sürecinde kumaş ve mobilya tamamen kuru olmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!