0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Snoc
Ürün Kodu: MUSE SILVER
Teslimat Süresi: En Geç 3 İş Gününde Kargoya Verilir
FİYAT SORUNUZ

Adet

Phone
facebook-white sharing button
instagram-white sharing button
twitter-white sharing button
pinterest-white sharing button
whatsapp-white sharing button

Muse Silver Oturma Grubu, alüminyum ve ip örgünün harmanıyla oluşmuş eşsiz mimari ve mükemmel işçilik tasarımıyla bahçenize şıklık katarken, geniş oturum alanıyla konuklarınızı bahçenizde gönül rahatlığıyla ağırlayabilmenizi sağlayacak. UV ışınlarından etkilenmeyen yıkanabilir özel minderi ve elektrostatik boyalı paslanmaz alüminyumu ile dört mevsim kullanıma uygun Muse Silver Oturma Grubu, yaz ve kış bahçenizdeki muhabbetlerinize eşlik edecek. 

Açıklama
Açıklama Oturma grubu bir adet üçlü kanepe, iki adet tekli koltuk, bir adet büyük boy sehpa, bir adet orta boy sehpa ve bir adet küçük boy sehpadan oluşmaktadır. El yapımıdır. Dış mekana özel akrilik ip ve alüminyumdan üretilmiştir. Toz boya kaplamalı alüminyum çerçeve kullanılmıştır. Alüminyum çerçeve paslanmaz ve dış mekan koşullarına dayanıklıdır. Minderde kullanılan kumaşlar su itme özelliğine sahiptir ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Minder kılıflarında bulunan fermuar sayesinde çıkarılabilir, gerekli durumlarda 40 derecede yıkanması tavsiye edilir. SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir. Oturum ve sırt minderleri ürüne dahildir. Görseldeki dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir. İthaldir.
Ürün Ölçüleri Muse Silver Kanepe: 190 cm x 82 cm x 75 cm Muse Silver Koltuk: 86 cm x 82 cm x 75 cm Muse Silver Küçük Boy Sehpa: 52 cm x 45 cm x 47 cm Muse Silver Orta Boy Sehpa: 72 cm x 57 cm x 37 cm Muse Silver Masa: 230 cm x 100 cm x 75 cm Muse Silver Sandalye: 63 cm x 60 cm x 76 cm Muse Silver Masa: 180 cm x 90 cm x 75 cm Muse Silver Sandalye: 63 cm x 60 cm x 76 cm Muse Silver Salıncak: 185 cm x 130 cm x 180 cm Muse Silver Sallanan Koltuk: 65 cm x 110 cm x 110 cm Muse Silver Daybed: 160 cm x 180 cm x 140 cm
Bakım Alüminyum Ürünler: -Dış mekan kullanımı için uygundur. -Dökülebilecek sıvılar üzerinde bırakılmamalıdır. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Tozdan ve kirden arındırmak için yumuşak bir fırça kullanılması önerilir. -Yüzey temizliği kuru veya nemli yumuşak bir bez ile yapılmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir. Akrilik İpli Ürünler: -Dış mekan kullanımına uygundur. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Dış mekan kullanımına uygun kumaş, solmaya ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır. -Hafif bir deterjan ve su ile yalnızca lekeli bölgeler temizlenmelidir. -Tozdan ve kirden arındırmak için yumuşak bir fırça kullanılması önerilir. -Depolama sürecinde kumaş ve mobilya tamamen kuru olmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!