0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Snoc
Ürün Kodu: AUSTIN
Teslimat Süresi: En Geç 3 İş Gününde Kargoya Verilir
FİYAT SORUNUZ

Adet

Phone
facebook-white sharing button
instagram-white sharing button
twitter-white sharing button
pinterest-white sharing button
whatsapp-white sharing button

Austin Oturma Grubu, FSC sertifikalı akasya ağacını ve çağdaş tasarımı birleştirmesiyle bahçelerinizin atmosferini değiştirecek. Akasya ağacının klasik tarzını modern üslupla yorumlayan Austin Oturma Grubu, sunduğu konforun yanında UV ışınlarına dayanıklı, solmaz ve yıkanabilir minderleri ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Açıklama
Açıklama Oturma grubu bir adet üclü kanape, iki adet tekli koltuk, bir adet sehpadan oluşmaktadır. El yapımıdır. Uzun süreli ve profesyonel fırınlama, kurutma sistemleri ile dış mekan kullanımına uygundur. Forest Stwardship Council (FSC) sertifikalı akasya ağacı kullanılmıştır. Minderde kullanılan kumaşlar su itme özelliğine sahiptir ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Minder kılıflarında bulunan fermuar sayesinde çıkarılabilir, gerekli durumlarda 40 derecede yıkanması tavsiye edilir. SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir. Oturum ve sırt minderleri ürüne dahildir. Görseldeki dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir. İthaldir.
Ürün Ölçüleri Austin Kanepe: 212 cm x 83 cm x 73 cm Austin Koltuk: 75 cm x 83 cm x 73 cm Austin Sehpa: 123 cm x 77 cm x 48 cm Austin Masa: 245 cm x 100 cm x 75 cm Austin Kolsuz Sandalye: 48 cm x 58 cm x 83 cm Austin Kollu Sandalye: 61 cm x 58 cm x 83 cm
Bakım Ahşap Ürünler: -Dış mekan kullanımına uygundur. -SNOC ahşap bakım ürünleri kullanılması önerilir. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Dış mekan kullanımına uygun kumaş, solmaya ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır. -Yüzey temizliği kuru veya nemli yumuşak bir bez ile yapılmalıdır. -Kış boyunca ve/veya kötü hava koşularında üzeri örtülmeli veya iç mekanda muhafaza edilmelidir. -Depolama sürecinde kumaş ve mobilya tamamen kuru olmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu