0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Snoc
Ürün Kodu: CLINT
Teslimat Süresi: En Geç 3 İş Gününde Kargoya Verilir
FİYAT SORUNUZ

Adet

Phone
facebook-white sharing button
instagram-white sharing button
twitter-white sharing button
pinterest-white sharing button
whatsapp-white sharing button

Olema Oturma Grubu, alüminyum ve sentetik rattan örgünün uyumu ile oluşmuş, doğal rengi ve özgün örgü tasarımı ile yaşam alanınızın atmosferini değiştirecek. Elektrostatik boyalı paslanmaz alüminyumu ile dört mevsim kullanıma uygun Olema Oturma Grubu, yaz ve kış bahçenizdeki muhabbetlerinize eşlik edecek.

Açıklama
Açıklama Sentetik rattan örgü, pas tutmayan alüminyum çerçevelerin etrafına el ile örülmüştür. Oturum ve sırt minderleri ürüne dahildir. Minderde kullanılan kumaşlar UV ışınlarına karşı dayanıklıdır , minderler yıkanabilir. Minder kılıflarında bulunan fermuar sayesinde çıkarılabilir, gerekli durumlarda 40 derecede yıkanması tavsiye edilir SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir. Görseldeki dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir. İthaldir.
Ürün Ölçüleri Olema Tekli Koltuk: 75 cm x 70 cmx 72 cm Olema Üçlü Kanepe: 180 cm x 70 cm x 72 cm Olema Sehpa: 110 cm x 55 m x 43 cm
Bakım Alüminyum Ürünler: -Dış mekan kullanımı için uygundur. -Dökülebilecek sıvılar üzerinde bırakılmamalıdır. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Tozdan ve kirden arındırmak için yumuşak bir fırça kullanılması önerilir. -Yüzey temizliği kuru veya nemli yumuşak bir bez ile yapılmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir. Sentetik Rattan Ürünler: -Dış mekan kullanımına uygundur. -Kuruma süresini kısaltmak için ıslak minderler çıkarılmalı veya dik konumda tutulmalıdır. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Dış mekan kullanımına uygun kumaş, solmaya ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır. -Hafif bir deterjan ve su ile yalnızca lekeli bölgeler temizlenmelidir. -Tozdan ve kirden arındırmak için yumuşak bir fırça kullanılması önerilir. -Depolama sürecinde kumaş ve mobilya tamamen kuru olmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu