0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Snoc
Ürün Kodu: Willow
Teslimat Süresi: En Geç 3 İş Gününde Kargoya Verilir
FİYAT SORUNUZ

Adet

Phone
facebook-white sharing button
instagram-white sharing button
twitter-white sharing button
pinterest-white sharing button
whatsapp-white sharing button

Willow Oturma Grubu, modern dekorasyon tasarımlarının materyali alüminyumdan üretilen parçalara yer veriyor. TEAK ağacının natürel dokusu alüminyuma eşlik ediyor. Alüminyum işçiliği 1. Sınıf olan Willow Oturma Grubu tüm hava şartlarına karşı dayanıklılık özelliğiyle ön plana çıkıyor. Güneş ışınlarına karşı güçlü ve yıkanabilir yumuşak minderleri ile bahçenizin göz alıcı parçası olacak. 

Açıklama
Açıklama Oturma grubu bir adet üçlü kanape, iki adet tekli koltuk, bir adet sehpadan oluşmaktadır. Sehpa üzerinde seramik görünümlü temperli cam kullanılmıştır. Toz boya kaplamalı alüminyum çerçeve kullanılmıştır. Alüminyum çerçeve paslanmaz ve dış mekan koşullarına dayanıklıdır. Kanepe ve koltuk kollarında Forest Stwardship Council (FSC) sertifikalı TEAK ağacı kullanılmıştır. Minderde kullanılan kumaşlar UV ışınlarına karşı dayanıklıdır, minderler yıkanabilir. (40derecede yıkanması tavsiye edilir) SNOC dış mekan mobilya örtüleri kullanılması önerilir. Oturum ve sırt minderleri ürüne dahildir. Görseldeki dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir İthaldir.
Ürün Ölçüleri Willow Kanepe: 190 cm x 82 x 73 cm Willow Koltuk: 73 cm x 82 cm x 73 cm Willow Sehpa: 120 cm x 60 cm x 46 cm
Bakım Alüminyum Ürünler: -Dış mekan kullanımı için uygundur. -Dökülebilecek sıvılar üzerinde bırakılmamalıdır. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Tozdan ve kirden arındırmak için yumuşak bir fırça kullanılması önerilir. -Yüzey temizliği kuru veya nemli yumuşak bir bez ile yapılmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir. Ahşap Ürünler: -Dış mekan kullanımına uygundur. -SNOC ahşap bakım ürünleri kullanılması önerilir. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Dış mekan kullanımına uygun kumaş, solmaya ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır. -Yüzey temizliği kuru veya nemli yumuşak bir bez ile yapılmalıdır. -Kış boyunca ve/veya kötü hava koşularında üzeri örtülmeli veya iç mekanda muhafaza edilmelidir. -Depolama sürecinde kumaş ve mobilya tamamen kuru olmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu