0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Snoc
Ürün Kodu: BARCELONA
Teslimat Süresi: En Geç 3 İş Gününde Kargoya Verilir
FİYAT SORUNUZ

Adet

Phone
facebook-white sharing button
instagram-white sharing button
twitter-white sharing button
pinterest-white sharing button
whatsapp-white sharing button

Barcelona Oturma Grubu , iç ve dış mekanlarınızın havasını değiştirecek. Paslanmaz özelliğe sahip alüminyum ve sentetik rattandan üretilmiş, oturma grubunun şıklık ve konforunu bahçenizde yaşayacaksınız. Natürel tonlu klasik tasarımlarıyla ruhunuzu dinlendirecek. Hava koşullarına 4 mevsim uyumlu, UV ışınlarına dayanakl ve yıkanabilir minderleriyle kullanım kolaylığı sunan  Barcelona Oturma grubu size eşlik edecek.

Açıklama
Açıklama Oturma grubu bir adet üçlü kanape , iki adet tekli koltuk , bir adet sehpa ve iki adet puftan oluşmaktadır. Sentetik rattan örgü, pas tutmayan alüminyum çerçevelerin etrafına el ile örülmüştür. Sehpa üzerinde temperli cam kullanılmıştır. Minderde kullanılan kumaşlar su itme özelliğine sahiptir ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Minder kılıflarında bulunan fermuar sayesinde çıkarılabilir, gerekli durumlarda 40 derecede yıkanması tavsiye edilir. Snoc dış mekan mobilya örtüleri kullanılması önerilir. Oturum ve sırt minderleri ürüne dahildir. Görseldeki dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir. İthaldir.
Ürün Ölçüleri Barcelona Kanepe : 190 cm x 85 cm x 81 cm Barcelona Koltuk : 68 cm x 85 cm x 81 cm Barcelona Yüksek Sehpa : 140 cm x 80 cm x 71 cm Barcelona Puf : 45 cm x 45 cm x 50 cm
Bakım Alüminyum Ürünler: -Dış mekan kullanımı için uygundur. -Dökülebilecek sıvılar üzerinde bırakılmamalıdır. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Tozdan ve kirden arındırmak için yumuşak bir fırça kullanılması önerilir. -Yüzey temizliği kuru veya nemli yumuşak bir bez ile yapılmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir. Sentetik Rattan Ürünler: -Dış mekan kullanımına uygundur. -Kuruma süresini kısaltmak için ıslak minderler çıkarılmalı veya dik konumda tutulmalıdır. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Dış mekan kullanımına uygun kumaş, solmaya ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır. -Hafif bir deterjan ve su ile yalnızca lekeli bölgeler temizlenmelidir. -Tozdan ve kirden arındırmak için yumuşak bir fırça kullanılması önerilir. -Depolama sürecinde kumaş ve mobilya tamamen kuru olmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu