0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Snoc
Ürün Kodu: LINA
Teslimat Süresi: En Geç 3 İş Gününde Kargoya Verilir
FİYAT SORUNUZ

Adet

Phone
facebook-white sharing button
instagram-white sharing button
twitter-white sharing button
pinterest-white sharing button
whatsapp-white sharing button

FSC belgesine sahip akasya ağaçlarından üretilen Lina Oturma Grubu, estetiği ergonomiyle harmanlayan tasarımı ile yıllara meydan okuması için tasarlandı.  Lina Oturma Grubu konforlu olmasının yanı sıra UV ışıklarına karşı dayanıklı, solmaz ve yıkanabilir minderleri ile mevsim gözetmeksizin sevdiklerinizle dilediğinizce vakit geçirebilmeniz  için tasarladık.

Açıklama
Açıklama Oturma grubu bir adet üclü kanape , iki adet tekli koltuk , bir adet sehpadan oluşmaktadır. Forest Stewardship Council (FSC) sertifikalı akasya ağacı kullanılmıştır. Uzun süreli ve profesyonel fırınlama, kurutma sistemleri ile dış mekan kullanımına uygundur. Sehpanın tablası beton dökümdür. Minderde kullanılan kumaşlar su itme özelliğine sahiptir ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Minder kılıflarında bulunan fermuar sayesinde çıkarılabilir, gerekli durumlarda 40 derecede yıkanması tavsiye edilir. SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir. Oturum ve sırt minderleri ürüne dahildir. Görseldeki dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir. İthaldir.
Ürün Ölçüleri Lina Kanepe: 190 cm x 80 cm x 72 cm Lina Koltuk: 82 cm x 80 cm x 72 cm Lina Sehpa: 120 cm x 65 cm x 47 cm
Bakım Ahşap Ürünler: -Dış mekan kullanımına uygundur. -SNOC ahşap bakım ürünleri kullanılması önerilir. -Aşındırıcı yüzey temizleme ürünleri kullanılmamalıdır. -Dış mekan kullanımına uygun kumaş, solmaya ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır. -Yüzey temizliği kuru veya nemli yumuşak bir bez ile yapılmalıdır. -Kış boyunca ve/veya kötü hava koşularında üzeri örtülmeli veya iç mekanda muhafaza edilmelidir. -Depolama sürecinde kumaş ve mobilya tamamen kuru olmalıdır. -SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları kullanılması önerilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu